Набір для творчості Big Doll Love BDL-01-01 Danko toys
-24%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Big Doll Love" - це неймовірне поєднання всього, що так подобається дітям. По-перше, яскраві сюрпризи та улюблені іграшки. А по-друге, захоплюючий інструмент для творчості та пізнання навколишнього світу. Завдяки «Big Doll Love» діти не просто розвиваються, а й роблять це з величезним інтересом та задоволенням
У набір входять:
кінетичний пісок 1 шт
обрізи 1 шт
повітряний пластелін 6 шт
кульковий пластилін 6 шт
штучний сніг 1 шт
бомбочка для ванни 1 шт
лялька 1 шт
формочки 2 шт
ланцюжок із кулоном 1 шт
комплект стразів 1 шт
інструкція
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Danko Toys |
| Упаковка | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 222,68 ₴


